Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

Chef kıyafetleri, garson kıyafetleri, aşçı kıyafetleri çalışma yaşamında rahat bir şekilde kullanılabilinir ve ayrıca işletmenizin kurumsal kimliğine uygun olarak üretilmelidir. Garson kıyafetleri garson personellerinizin çalışma performansını arttıracak şekilde özel olarak üretilmektedir. Garson kıyafetleri çalışanlarınızı daha şık ve düzenli gösterir. Personel kıyafetleri işletmenizin hizmet kalitesini arttırmakla birlikte, işletmenize prestij katacaktır.

2019 TREND Tasarımlar

 

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

 

Günümüz trendleri kafe, bar ve bistro konsept özel tasarım garson kıyafetleridir. Sektörel rekabetleri de varsayarsak personel kıyafetleri işletmenizi özgün kılacaktır. İşletmenize özel olarak üretilen Özel Tasarım Garson Kıyafetleri ile daha eşsiz bir görünüme sahip olun. %100 Pamuk Gabardin kumaşlardan üretmekte olduğumuz aşçı ve garson önlükleri ile tanışın.

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

En güzel yemekler iyi bir hizmet ve iyi bir servis ile lezzet kazanır. Servis yapan personelin görünüşü de bu hizmet kalitesiyle bütünleşmelidir. İşte tam da bu yüzden garson kıyafetlerinin önemi çok büyüktür. Kurumsal kimliğinize uygun, personellerinizin beden ölçülerinde sizler için özel olarak üretilen garson kıyafetlerini tercih edin. Garson kıyafetlerinin kaliteli olmasının yanı sıra konforlu olması da büyük bir önem taşımaktadır. Garson kıyafeti modellerini tişört, gömlek, garson önlükleri, pantolon ve yelek ile kombin edebilirsiniz. 2019 yılının en yeni, en trend ve en kaliteli garson kıyafetlerine sahip olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz; 

iğne-facebookiğne-instagramiğne-youtubeiğne-google-plus