Genel

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri

ozel tasarim garson kiyafetleri

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?

Chef kıyafetleri, garson kıyafetleri, aşçı kıyafetleri çalışma yaşamında rahat bir şekilde kullanılabilinir ve ayrıca işletmenizin kurumsal kimliğine uygun olarak üretilmelidir. Garson kıyafetleri garson personellerinizin çalışma performansını arttıracak şekilde özel olarak üretilmektedir. Garson kıyafetleri çalışanlarınızı daha şık ve düzenli gösterir. Personel kıyafetleri işletmenizin hizmet kalitesini arttırmakla birlikte, işletmenize prestij katacaktır.

Garson Kıyafetlerinde Trend Nedir?

Günümüz trendleri kafe, bar ve bistro konsept tasarım garson kıyafetleridir. Sektörel rekabetleri de varsayarsak personel kıyafetleri işletmenizi özgün kılacaktır. İşletmenize özel olarak üretilen Özel Tasarım Garson Kıyafetleri ile daha eşsiz bir görünüme sahip olun. %100 Pamuk Gabardin kumaşlardan üretmekte olduğumuz aşçı ve garson önlükleri ile tanışın. Gıda sektöründe de en çok tercih edilen mutfak kıyafetleri arasında yer almakta olan aşçı-garson önlük modellerine de web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mutfak önlüklerine firmanızın logosunu baskı ve nakış olarakta yapmaktayız. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarım Garson Kıyafetleri Üretimi

Özel tasarım garson kıyafeti modelleri

Özel tasarım garson kıyafeti modelleri

En güzel yemekler iyi bir hizmet ve iyi bir servis ile lezzet kazanır. Servis yapan personelin görünüşü de bu hizmet kalitesiyle bütünleşmelidir. İşte tam da bu yüzden garson kıyafetlerinin önemi çok büyüktür. Kurumsal kimliğinize uygun, personellerinizin beden ölçülerinde sizler için özel olarak üretilen garson kıyafetlerini tercih edin. Garson kıyafetlerinin kaliteli olmasının yanı sıra konforlu olması da büyük bir önem taşımaktadır. Garson kıyafeti modellerini tişört, gömlek, garson önlükleri, pantolon ve yelek ile kombin edebilirsiniz. Yılın en yeni, en trend ve en kaliteli garson kıyafetlerine sahip olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Aşçı Garson Kıyafetlerinde Kumaş Tercihi

Aşçı ve garson kıyafet modelleri arasında en çok tercih edilen 2 kumaş çeşidi bulunmaktadır. Alpaka kumaş ve gabardin kumaş aşçı kıyafetlerinde kullanılması uygun görülen kumaş çeşitleri arasında yer almaktadır.

Alpaka kumaşların tercih edilmesinin de belirli nedenleri vardır. Temizliğinin kolay yapılabilmesi ve doğal elastikliği sayesinde kırışma yapmayan özelliklerde olması tercih sebepleri arasındadır. Alpaka kumaşın lifinde bulunun mikrometre boyutlarda hava boşlukları bulunmaktadır. Bu mikrometre boyutlardaki hava boşlukları sayesinde kumaş hem hafiftir hem de iyi bir ısı yalıtımına sahiptir.

Görünüme ve kaliteye önem verenlerin tercihi ise gabardin kumaştır. Gabardin kumaşların tercih edilmesinin sebebi ise görünüm itibari ile alpaka kumaşa kıyasla daha tok bir görünüme sahip olmasıdır. 4 mevsim kullanabilir olan gabardin kumaş kolay kırışmaz bir yapıya sahiptir. Dayanıklılık konusunda da alpaka kumaşa kıyasla daha dayanıklıdır.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz;

Instagram: @ignecomtr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir