Aşçı Kıyafetleri

 

Aşçı Kıyafetleri Modelleri

Aşçı Kıyafeti kategorimizde aradığınız kalitede ve modeldeki ürünleri rahatça bulabilirsiniz. Özel tasarım aşçı kıyafetleri mutfakta ve serviste tüm gün çalışan chefler ve garsonlar için uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca, aşçı kıyafeti üzerine logo, isim, ünvan, bayrak nakışlarını yapmaktayız. İğne Personel Giyim olarak, kaliteli, terletmez ve dayanıklı kumaşları tercih ediyoruz.  Ayrıca, aşçı kıyafeti modelleri arasında pantolon ve önlük modellerimizde yer almaktadır. Beğendiğiniz modeli, önlük ve pantolonlar ile de kombin yapabilirsiniz. Standart kalıplarda ürettiğimiz  pötikareli pantolon, çizgili aşçı pantolonları da bu kategorimizde yer almaktadır. Aşçı pantolonlarında klasik modellerimizin dışında modern tasarımlarımızı bu kategorimizde görebilirsiniz. Modern tasarım aşçı kıyafetleri, belden bağlamalı mutfak önlükleri, boydan ayarlanabilir askılı önlükler ve servis önlüklerinde farklı renk ve kumaş çeşitlerimizde bulunmaktadır. Aşçı, garson önlükleri mutfakta veya servis yaparken giysileri korur, sizleri daha prezentabl gösterir. Cafe personel kıyafetleri hafif kumaşlardan üretildiği için üzerinizde ağırlık yapmaz, istenilen bedenlerde,renklerde ve modellerde özel üretimimiz mevcuttur.

Modern Tasarım Aşçı Kıyafeti

İğne Personel Giyim olarak, sektörünüzdeki modayı yakından takip ediyoruz. Günümüz teknolojilerinden faydalanarak biribirinden farklı, modern tasarım aşçı kıyafetleri üretimi ve satışı yapmaktayız. En trend, en kullanışlı ve en kaliteli aşçı kıyafeti modellerine www.igne.com.tr adresimizden inceleyebilirsinizi. Ayrıca, sipariş vermek için bize WhatsApp’tan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarım Aşçı Kıyafetleri

Aşçı kıyafetleri, gerek aşçı ceketi gerekse de aşçı pantolonu kombinleri olarak hem kullanışlı hem de ergonomik bir yapı sağlamaktadır. Sağlıklı ve uygun koşullarda çalışılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra aşçı kıyafetlerinde kaliteli bir görünüm işinize olan saygıyı ve hizmet kalitenizi ön plana sermektedir. Özel tasarım aşçı kıyafetleri üretimi yaptırtarak firmanızın kurumsal kimliğine uygun kıyafet modelleri üretmekteyiz. Ayrıca sizi ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak özel tasarım aşçı elbiseleri üzerine firma logonuzu baskılı ve nakışlı olarak üretmekteyiz.

En Trend Bayan Aşçı Kıyafetleri

Aşçı kıyafetleri bedeninize uygun, sertifikalı ve Türk malı olan kaliteli kumaşlardan siz değerli aşçılarımız için büyük bir özenle üretilmektedir. Baskılı, nakışlı, isim yazılı aşçı ceketi ve aşçı kıyafeti fiyatları için hemen bize ulaşın.