Gösterilen sonuç sayısı: 35

ozel tasarim personel kiyafetleri

İş Tulumları

İş Tulumu Modelleri

İş Tulumları kategorimizde kot tulumlar, kanvas tulumlar, yazlık ve kışlık iş tulumu, reflektörlü tulum, çok cepli tulum ve bahçıvan tulum gibi birçok modeli sizler için üretmekteyiz. İş Tulumu modelleri, rahat ve iş performansını arttıracak şekilde moda tasarımcılarımız tarafından tasarlanıp üretime geçilmektedir. Çift renk, tek renk, dizlikli ve dizliksiz üretilmekte olan iş tulumları reflektörlü olarak da üretilmektedir. Bahçıvan tulum, gabardin yazlık ve kışlık tulum modelleri, reflektörlü tulumlar ve kanvas tulumlar en çok tercih edilen tulum modelleri arasında yer almaktadır. Nakışlı ve baskılı tulumlar firmanızın en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyor.

Profesyonel İş Tulumu

İş tulumu erkek modelleri, özel tasarım ile, eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yaz ve kışlık iş tulumu modelleri, her mevsim iş konforunu üzerinizde taşımanıza olanak tanır. Askılı iş tulumu, iş alanınızda konforlu çalışabilmeniz için, detaylıca düşünülüp tasarlanmıştır. İş tulumu erkek modelleri, zorlu koşullar için oldukça dayanıklıdır.

Kadın İşçi Tulumu

Kadın işçilerimiz için, ilgi çekici tasarımları farklı tür modeller ile birleştirerek, birbirinden özgün iş tulumu modelleri hazırlamaktayız. Kot tulum modelleri, kadın işçilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Bahçıvan İş Tulumu

İğne Personel Giyim, hemen hemen her sektöre göre uygun farklı iş tulumu modelleri ile, sizlere yeni bir deneyim sunmaktadır. Bahçe işleri yapanların giydiği tulum modelleri İğne Personel Giyim'de! Bahçıvan iş tulumu erkek ve kadın modelleri, yazlık ve kışlık her mevsime uygun olarak, sizler için hazırlanmaktadır. Bahçıvan kot tulum modeli, sıkça tercih edilen, kreatif tasarımlarımızın özenle hazırladığı modeller arasında yer almaktadır. Bahçıvan kot tulum modeli, model tercihinde kararsız kalınan durumlarda oldukça göze çarpan, tercih edilebilir bir iş tulumu olarak öne çıkmaktadır.

Tamirci ve Elektrikçi Tulumları

Kışlık İş tulumu erkek ve kadın modelleri, en zorlu aylarda sizlere sıcak bir iş deneyimi yaşatabilmektedir. Sizleri sıcak tutan kumaşlardan üretilen kışlık iş tulumu modelleri, firmanıza ve sizlere özel olarak üretilmektedir.

Boya İş Tulumu Fiyatları

İğne Personel Giyim olarak, kaliteli, insan sağlığına uygun ve ekonomik fiyat politikası ile birlikte müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Farklı sektörlerdeki müşterilerimize kurumsal çözümler üretiyor, firmaların kurumsal kimliklerine uygun şekilde iş elbiseleri üretimi yapıyoruz. İş güvenliği ve iş sağlığı gibi konuları ön planda tutan firmalar için ihtiyaç ve kullanım alanınıza uygun iş tulumları üretiyoruz.

Renk ve model çeşitliliği geniş olmakla birlikte iş tulumu ve modelleri farklı sektörlerde çalışma koşullarına göre özel üretilmektedir. Yazlık ve kışlık olmak üzere 2 gruba ayrılırken, boydan ve bahçıvan tulumu modeli olarak da 2 grubu ayrılmaktadırlar. Kış aylarında tercih edilmesinin sebepleri; soğuk havayı geçirmiyor olması ve hareket etmeyi engellemeyen özelliklerde tasarlanmış olmasıdır. Kış ayları için özel olarak kalın kumaşlardan ürettiğimiz boydan tulumlar tercih edilir. Yaz aylarında ise en çok tercih edilen bahçıvan tulum yani askılı tulum modelleri ve kolları açık yazlık boydan tulumlar tercih edilmektedir.

Tulumlar firmanız için özel olarak üretilmekte olup modeller üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. Beğenmiş olduğunuz modelin fiyatını öğrenmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İş tulumu hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için; info@igne.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.