Gösterilen sonuç sayısı: 21

ozel tasarim personel kiyafetleri

İş Yelekleri

İşçi Yeleği Modelleri

İşçi Yelekleri kategorimizde birbirinden farklı işçi yeleği modelleri yer almaktadır. Çok cepli iş yeleği; çok cepli iş yelekleri baskılı olarak, sizler için özel olarak üretilmektedir. Kullanımı son derece rahat olan çok cepli iş yeleği, sizlerin beden ölçülerinize uygun olarak tasarlanmıştır.

Kot yelek, ikaz mühendis iş yeleği, kanvas yelek, şişme yelek, tafetta yelek, bonding yelek, su geçirmez iş yeleği, yazlık ve kışlık işçi yelekleri ile hem şık bir görünüm kazanın hemde çalışma koşullarınıza uygun olan işçi yeleği modellerimizle işteki performansınızı arttırın.

İş Yelek modellerine istediğiniz takdirde baskı ve nakış hizmetlerini sizler için vermekteyiz. Firma logolu, firma ismi baskılı veya nakışlı, amblemli, ünvan ve personel isim baskılı iş yeleği fiyatları için model ve adetlerinizle birlikte bize ulaşmanız yeterli olucaktır.

Yazlık İş Yeleği Modelleri

İş yelekleri, iş hayatında dört mevsim tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin önemli sebeplerinden birisi de kullanışlı ve çok işlevli olmasıdır. Firmaların kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak özelliklerde ve çalışanların çalışma koşullarına uygun yelek modellerinin üretimi yapmaktayız.

Yazlık ve kışlık işçi yeleği modelleri ile çalışanlarınızın çalışma performansını arttırmaktadır. Ayrıca iş güvenliği şartlarına uygun ve gece sahada çalışanlar için reflektörlü iş yeleği modellerinin üretimi yapmaktayız. Su geçirmez, çok cepli, soğuk ve rüzgar geçirmeyen özelliklerdeki yeleklerin de üretimi yapmaktayız.

Baskılı İkaz İş Yeleği

Markanızın logosunu iş yeleği modellerinde de taşıyın! Baskılı iş yeleği modelleri ile marka bilinirliğinizi arttırarak çalışanlarınızın çalışma performansını arttırın! Baskılı ve nakışlı iş yeleği modellerini firmanıza özel olarak tasarlayıp üretmekteyiz.

İşçi yelekleri firmanızın kurumsal kimliğine  ve renklerine uygun, özel olarak üretilmektedir. Markanız iş yeleğiniz ile uyum içerisinde olsun istiyorsanız hemen bize ulaşın!

İnşaat Yeleği Fiyatları

Reflektörlü inşaat yeleği fiyatları oldukça uygundur. Aynı zamanda reflektörsüz olarak da üretilmektedir. Çok cepli, çift cepli, cep kapaklı, su geçirmeyen, rüzgar geçirmeyen, kapitoneli ve polarlı iş yelek modelleri sadece igne.com.tr ‘de

Firmanıza özel iş yeleği modelleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Kullanım alanlarına uygun ürettiğimiz iş yelek modelleri fiyat teklifini ve detaylı fiyatlarını beğenmiş olduğunuz modele ve adetlere göre fiyatlandırma yapmaktayız.

Yazlık iş yelekleri, sıcak şartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Kışlık iş yelekleri ise, kış soğuğundan etkili bir şekilde korunup, konforlu bir iş deneyimi yaşamanıza olanak tanımaktadır. Yazlık iş yeleği ve kışlık iş yelek modelleri fiyatları için hemen bize ulaşın!

İş yelekleri fiyatları ile, en hızlı şekilde fiyat teklifi ve teknik şartname ile firmanıza geri dönüş yapalım. Yazlık ve kışlık iş yeleği fiyatları web sitemizde görünmemektedir. Bundan dolayı, iş yeleği fiyatları için info@igne.com.tr mail adresimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanıza Özel Baskılı İş Yekleri

igne.com.tr adresimizden katalog modellerimizi inceleyebilir ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve ürün hakkında fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Ayrıca İğne Personel Giyim olarak Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirip iş kıyafetlerinde özel tasarımlar yapmaktayız. Firmanızın kurumsal renklerine ve sektörüne uygun olarak dijital ortamlarda moda tasarımcılarımız ile birlikte tasarladığımız yelekleri üretmekteyiz. Tasarım aşaması bittikten sonra alanlarında uzman, genç ve dinamik kadromuzla birlikte İzmir’ den tüm Türkiye’ ye ve yurtdışına iş yeleği modellerini üretiyoruz. İş yelek modelleri hakkında detaylı bilgi için ; info@igne.com.tr adresine mail atabilir ya da 0 (232) 425 25 59′ dan bizleri arayabilirsiniz.

İş Yelekleri Nasıl Olmalıdır?

İş yelekleri tercih ederken mevsimsel koşullara, çalışma ortamına ve kumaş özelliğine kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Soğuk iklimlerde kalın kumaşlardan üretilmiş yelekler tercih edilmelidir.

Kışlık iş yeleği modelleri genellikle su ve rüzgar geçirmeyen kumaşlardan içi polar kaplamalı veya kapitone kaplamalı olmaktadır. Sıcak iklimde çalışanlar için ise daha açık renkli, ince iş yeleği modelleri tercih edilmelidir. İş yeleklerinde yanlış kumaş ve yanlış model tercihi personellerinizin sağlığını ve iş performansını büyük ölçüde etkileyebilir.

Bu sebeplerden dolayı iş yeleği yaptırtmadan önce muhakkak bize danışınız. Ayrıca logolu diğer iş kıyafetleri için de lütfen bizden fiyat teklifi isteyin.

İş yeleklerini tercih ederken sektörünüze uygun, markanızı temsil edecek iş yeleği modelleri seçmelisiniz. Ayrıca, çok cepli, içi polarlı, reflektörlü, cep körüklü gibi yelek modelinin firmanıza özel üretimini yapmaktayız.

Farklı renklerde ve kumaş gruplarında da yelek modellerimizi iş yelek modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Diğer yelek modeli çeşitleri, şişme yelek, onarak, oxford, tafetta, sotina, bondit, gabardin, keten, kot, sunideri, kaşe, içi mutbolu gibi çeşitli kumaş grupları vardır. Kumaş grupları oxford, sotina, bondit, gabardin kumaşlardan firmanıza özel renklerde de üretilebilmektedir.

İş Yeleği Avantajları Nelerdir?

İş yelekleri, kolsuz olması ve hafif olmasından dolayı diğer ceketlere ve montlara göre daha rahattır. Kışlık iş yeleği modelleri de kolsuz olarak da üretilebilmektedir. Yazlık iş yelekleri ise genellikle açık renklerde ve ince kumaşlardan üretilmektedir.

Çok cepli iş yeleği modelleri kullanışlı olmasından dolayı diğer yelek modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. İş yelekleri firmanızın, markanızın kurumsal kimliğini temsil etmektedir.

Ayrıca fosforlu, reflektörlü iş yelekleri ile gece çalışmalarında kullanıma uygun olması da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Prestijli bir marka olma yolunda ilerleyen firmaların tercihi olan iş yeleklerine, markaların logolarını nakış ve baskı uygulamaları yapmaktayız. Markaların kurumsal renklerine uygun olarak tasarladığımız iş yelekleri ile personellerinizin çalışma verimliliğini de artırabilirsiniz.