fbpx

İş Yelekleri

İş Yelekleri

İş Yelekleri

İş Yelekleri kategorimizde birbirinden farklı yelek modelleri yer almaktadır. Çok cepli iş yelekleri; çok cepli iş yeleklerini sizler için özel olarak üretmekteyiz. Kullanımı son derece rahat olan çok cepli yelekler, sizlerin beden ölçülerinize uygun olarak tasarlanmıştır. Kot yelek, ikaz mühendis iş yelekleri, kanvas yelek, şişme yelek, tafetta yelek, bonding yelek, su geçirmez iş yeleği, yazlık ve kışlık işçi yelekleri ile hem şık bir görünüm kazanın hemde çalışma koşullarınıza uygun olan yelek modellerimizle işteki performansınızı arttırın. İş Yelek modellerine istediğiniz takdirde baskı ve nakış hizmetlerini sizler için vermekteyiz. Firma logolu, firma ismi baskılı veya nakışlı, amblemli, ünvan ve personel isim baskılı iş yelekleri fiyatları için model ve adetlerinizle birlikte bize ulaşmanız yeterli olucaktır.

 

İş Yeleği

İş yelekleri, iş hayatında dört mevsim tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin önemli sebeplerinden birisi de kullanışlı ve çok işlevli olmasıdır. Firmaların kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak özelliklerde ve çalışanların çalışma koşullarına uygun iş yelekleri üretimi yapmaktayız. Yazlık ve kışlık iş yeleği modelleri ile çalışanlarınızın çalışma performansını arttırmaktadır. Ayrıca iş güvenliği şartlarına uygun ve gece sahada çalışanlar için reflektörlü iş yelekleri üretimi yapmaktayız. Su geçirmez, çok cepli, soğuk ve rüzgar geçirmeyen özelliklerde de iş yelekleri üretimi yapmaktayız.

Baskılı İş Yeleği

Markanızın logosunu iş yeleği modellerinde de taşıyın! Baskılı iş yemeği modelleri ile marka bilinirliğinizi arttırarak çalışanlarınızın çalışma performansını arttırın! Baskılı ve nakışlı iş yeleklerini firmanıza özel olarak tasarlayıp üretmekteyiz. Firmanızın kurumsal kimliğine  ve renklerine uygun, özel olarak iş yeleği üretimi yapmaktayız. Markanız iş yeleğiniz ile uyum içerisinde olsun istiyorsanız hemen bize ulaşın!

İş Yeleği Fiyatları

Reflektörlü, reflektörsüz, çok cepli, çift cepli, cep kapaklı, su geçirmeyen, rüzgar geçirmeyen, kapitoneli ve polarlı yelek modeli çeşitleri sadece igne.com.tr ‘de!

Firmanıza özel iş yeleklerini tasarlıyor ve üretiyoruz. Kullanım alanlarına uygun ürettiğimiz iş yeleklerinin fiyat teklifini ve detaylı fiyatlarını beğenmiş olduğunuz modele ve adetlere göre fiyatlandırma yapmaktayız. Yazlık, kışlık İş yeleği fiyatları ve diğer iş yeleği modellerinin fiyatları için hemen bize ulaşın! En hızlı şekilde fiyat teklifi ve teknik şartname ile firmanıza geri dönüş yapalım. İş yeleği fiyatları için info@igne.com.tr mail adresimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

igne.com.tr adresimizden katalog modellerimizi inceleyebilir ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve ürün hakkında fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Ayrıca İğne Personel Giyim olarak Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirip iş kıyafetlerinde özel tasarımlar yapmaktayız. Firmanızın kurumsal renklerine ve sektörüne uygun olarak dijital ortamlarda moda tasarımcılarımız ile birlikte tasarladığımız iş yelekleri üretmekteyiz. Tasarım aşaması bittikten sonra alanlarında uzman, genç ve dinamik kadromuzla birlikte İzmir’ den tüm Türkiye’ ye ve yurtdışına iş yelekleri üretimi yapmaktayız. İş yeleği modelleri hakkında detaylı bilgi için ; info@igne.com.tr adresine mail atabilir ya da 0 (232) 425 25 59′ dan bizleri arayabilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: