Gösterilen sonuç sayısı: 24

ozel tasarim personel kiyafetleri

Aşçı Ceketleri

Şef Ceketi

Şef ceketi, mutfak dünyasının vazgeçilmezdir. Şeflerin hijyen standartlarına uyumu ve tarzlarını yansıtan önemli bir kıyafettir. Aşçı ceketleri kategorisi, şeflerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış çeşitli şef ceketi ve gömleği modellerini içermektedir. İğne Personel Giyim olarak gelişen gıda sektöründeki kıyafet ihtiyacını gözlemleyerek bu noktada profesyonel aşçı ceketleri üretimi yapmaktayız.

Birbirinden farklı kumaş, renk ve model gruplarımızla en kaliteli ve en şık aşçı ceketi modellerini sizler için üretiyoruz.

Klasik Aşçı Ceketi

Geleneksel yani klasik şef ceketleri, beyaz renk ve düğme detaylarıyla tanınır. Bu aşçı ceketleri, şefler arasında yaygın bir tercihtir. Neden beyaz renk? Beyaz renk mutfaktaki hijyeni ve temiz görünmeyi temsil ettiği için tercih edilir.

Modern Tasarım Aşçı Ceketleri

Yenilikçi tasarımlar, farklı renklerde, kesimlerde ve detaylarda sunularak şeflere geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Teknolojinin ilerlemesi ve gıda sektörünün gittikçe önem kazanmasıyla birlikte, değişen trendlere ve modern tasarımlara ilgi oldukça arttı. Modern tasarımlar, geleneksel aşçı kıyafetleri yerine geçerek, şefin kişisel tarzını ön plana çıkarıyor.

Ayrıca üretimini yaptığımız şef ceketleri genellikle nefes alabilir kumaşlardan üretilir ve aşırı sıcak mutfak ortamlarında çalışan şeflere maksimum konfor sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca, hijyen standartlarına uyum sağlamak için kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir.