Gösterilen sonuç sayısı: 11

ozel tasarim personel kiyafetleri

İş Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt, ürün grupları genellikle uzun kollu ve rahat giyim için uygun kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. İş yaşamında, kış aylarında açık havada çalışanlar için sewatshirt kullanımı tercih edilmektedir. Kullanımı açısından oldukça rahat olmasından dolayı logolu sweatshirtler ile firmanıza uygun özellikte tasarlanan sweat shirt modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel üretim personel sewatshirt modelleri için bize ulaşabilirsiniz.  

Sweat modelleri bir çok farklı sektörde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Markanızın kurumsal görünümden ödün vermeden sweatshirtler modellerini firmanıza özel olarak üretim yapabilmekteyiz.  Sweat shirt modellerimizin tamamı pamuklu kumaşlardan imal edilmektedir.

3 İplik Şardonlu Sweatshirt

Sweatshirt modelleri çalışanlarının konumuna ve kullanacakları mevsime göre daha ince ya da daha kalın olarak üretilebilmektedir. 3 iplik dediğimiz modeller daha kalın ve daha fazla pamuk oranına sahip olan modellerimizdir. 2 iplik sewatshirt modellerimiz ise daha ince olan modellerimiz arasında yer almaktadır. Sweatshirt modelleri polo yaka ve bisiklet yaka ( 0 yaka) olarak iki farklı gruba ayrılmaktadır. Hem kadın personel hem de erkek personelleriniz için beden ölçülerine uygun sweatshirt üretimi yapmaktayız.

2 iplik Sweatshirt

Sweatshirt gruplarımızdaki ürettiğimiz her ürünün çekme payları alınmış tamamı sertifikalı, yerli ve pamuk kumaşlardan üretilmektedir. Farklı renk gruplarındaki sewatshirt modelleri için bizden renk kartelası isteyebilirsiniz. İş yaşamında kış aylarında rahat giyim tercih edilmektedir. Biz de bu sebepten dolayı birlikte çalıştığımız ve bize danışan müşterilerimize kış aylarında sewatshirt modellerimizi önermekteyiz.  Modeller tercihe ince veya kalın olabilir, firma logolu ve alternatif renklerde üretim yapılabilmektedir. Fakat, genellikle kış mevsiminde ve soğuk olan havalarda içi tüylü modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Ayırca daha ılık bölgelerde çalışanlar ve iç mekanda çalışanlar içinse iki iplik kumaşlardan sweatshirt modellerini firma logolu ve baskılı olarak üretim yapmaktayız.