Genel

Yazlık İş Kıyafetleri Nasıl Olmalıdır?

yazlik is kiyafetleri nasil olmalidir

Yazlık iş kıyafetleri nasıl olmalıdır? Havaların ısınması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcak hava koşullarında çalışmak bir hayli zorlaşıyor. Bizde sıcak hava koşullarına uygun personel kıyafetlerini sizler için özel olarak üretiyoruz. Sağlıklı ve güvenli bir iş hayatı için dikkat edilmesi gerekilen konularda büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Yazlık İş Kıyafeti Tercihi 

Öncelikli olarak güneşin yakıcı ve tehlikeli etkisini göz önünde tutarak iş tişörtlerinde müşterilerimizi açık renkli tişörtleri kullanmalarını öneriyoruz. Dış mekanda çalışan personeller için koyu renkte tercih edilen iş elbiselerinin hem personellerin sağlığı açısından tehditler oluşturabileceğini hem de çalışanların çalışma performansını azaltacağını düşünüyoruz.

 Yazlık İş Kıyafeti: Bu Yazıyı Okumadan Sipariş Vermeyin!

Yazlık İş Tişörtleri

Güneşin altında geçen çalışma saatleri süresinde sağlığınızı koruyacak özelliklerde insan sağlığına uygun olan kumaşlardaki iş tişörtlerini tercih edin. Tercih edeceğiniz tişört mutlaka nefes alabilen ve çabuk kuruyabilen özelliklerde olması gerekir. Güneşin  sıcak etkilerinden korunmak için kısa kollu  Polo Tişört veya Penye İş Tişörtleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında kurumsal kimliğinizden ödün vermeden markanızı yazlık iş tişörtleri ile en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Yazlık iş tişörtleri geniş renk yelpazesine sahip olup, firmanız için özel olarak üretilir.

Firmanız için dijital ortamlarda tasarlanan yazlık tişörtlere firma logonuzu baskı ve nakış hizmetleri de vermekteyiz. Sağlıklı, kaliteli ve firma logo baskılı iş tişörtleri modellerini sayfamızdan inceleyebilir, modeller hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 2019 iş tişörtü modellerinin fiyatları için bize ulaşın…

Yazlık iş tişörtü modelleri için tıklayınız…

Yazlık İş Pantolonları

Rahatlığından ve kalitesinde ödün vermeden pamuklu ve insan sağlığına uygun olan kumaşlardan yazlık  iş pantolonları üretimi yapmaktayız. Geniş kumaş ve renk yelpazesine sahip olan yazlık iş pantolonları en çok bej, gri, lacivert ve antrasit renklerde tercih edilmektedir. İş pantolonları kumpas cepli, komando cepli ve çok cepli olarak firmanızın ihtiyaçlarına ve çalışma koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Yazlık pantolonlarına ait bütün modelleri iş pantolon sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz iş pantolonları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bize ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir