fbpx

İş Pantolonları

İş Pantolonları

İş Pantolonları

İş Pantolonu sayfamızda sizler için özel üretimimiz olan iş pantolonları yer almaktadır. İş pantolonları yazlık ve kışlık olmak üzere 2 gruba ayrılır. İş pantolonları kategorimizde tüm sektörlerde rahatça kullanabileceğiniz, kaliteli, modern, şık ve sağlıklı kumaşlardan üretilen reflektörlü iş pantolonları modelleri olarak , 16/12 %100 pamuk gabardin, harmandan karışım polyester viskon , 7/7 gabardin, 9 ons,10 ons,11 ons, 12 ons kot , kargo cepli, biyeli, kumpas cepli ve komando cepli  pantolon, fabrika iş pantolonları, hastane personeli pantolonu, aşçı pantolonları, güvenlik pantolonları, otel personel pantolonları, temizlik personeli pantolonları bulunmaktadır. Aşçı pantolonları tüm gün çalışan aşçılar için özel olarak tasarlanır ve üretime geçilir. Aşçı pantolonu Alpaka kumaşlardan üretilir ve %100 pamuktur. Ayrıca leke tutmaz ve terletmez özellikleri bulunmaktadır. Dışarıda çalışanlar için özel olarak ürettiğimiz 7/7 gabardin iş pantolonları soğuktan korur ve çalışma performansını arttırır.

İş Pantolonu Modelleri

Birbirinden farklı sektörlerde iş kıyafetleri kategorisinde iş pantolonları oldukça büyük bir öneme sahiptir.
İş pantolonları kullanılabilirlik açısından özellikle de kargo cepli olma avantajları ile birlikte iş hayatında büyük bir avantaja sahiptir.
Kurumsal görünüme önem veren, prestijli ve marka değeri taşıyan firmalar özel üretim iş pantolonları tercih ediyor. Bizde İğne Personel Giyim olarak
hareketi kısıtlamayan, çalışma performansını arttıracak iş elbiseleri üretimi yapıyoruz. Farklı sektörlerde bulunan müşterilerimize, iş kıyafetlerini
kullanılacak oldukları ortamı, kumaş, ürün kalitemizi ve firmanın kurumsal değerlerini ön planda tutarak özel üretim iş elbisleri üretmekteyiz.

Birbirinden farklı modellerle birlikte çok sayıda farklı sektöre hizmet edecek ürün alternatifleri buradan karşınıza çıkmaktadır.
Özellikle işçi sağlığı ve iş performansı açısından burada büyük bir özveri ile üretilmiş iş kıyafetleri oldukça yeterli bir görüntü ortaya koymaktadır.
Birbirinden farklı çok sayıda pantolon çeşidi ile birlikte iş kıyafetleri sektörünü en iyi malzemelerle desteklemeye devam ediyoruz.
Oldukça farklı olan ve işlevsel açıdan birbirine benzemez sebep ile çalışmalarını sürdüren pek çok sektöre iş kıyafetleri desteği sağlamaya devam ediyoruz.

 

İş Pantolonu Fiyatları

Yazlık veya kışlık iş pantolonu modelleri ile birlikte iş kıyafetleri konusunda kurumsal bir görünüm kazananın. Kaliteli, iş ve işçi sağlığına uygun, %100 yerli olarak üretim yapmakta olduğum iş pantolonu modellerini resmi olan web sitemizden inceleyebilirsiniz. Standartın dışına çıkarak tamamen özel üretim yapıyoruz. Kumaş kalitemiz, dikiş kalitemiz ve iş pantolonu fiyatları ile iş pantolonları arasında aradığınız en iyi sonuçları size vermek için çalışıyoruz.

Bu ürünü sepete eklediniz: