Genel

Her Sektöre Uygun Yelek Modelleri

her sektore uygun yelek modelleri

Sonbaharın gelmesi ve havaların serinlemesi ile birlikte iş kıyafetlerinde kışlık gruplara geçişler başlamıştır. İş yeleği modellerinin iş kıyafetleri kategorisinde sonbahar ve kış aylarında önemi büyüktür. Yeleklerin kolları olmaması, iş elbiselerinde kış aylarında en çok tercih edilen kıyafet kategorisindedir. Kurumsal firmalar veya kurumsal firma olma yolunda ilerleyen firmalar göğüs ve sırt kısımlarına firmalarının veya işletmelerinin logolarını baskı veya nakış olarak talep etmektedirler.

Birçok Sektörün Tercihi Personel Yelekleri

Personel yelekleri çalışma koşullarınıza uygun şekilde moda tasarımcılarımız tarafından tasarlanıp, insan sağlığına uygun kumaşlardan sizin için özel olarak üretilir.
Her sektöre uygun olarak çalışmakta olduğumuz iş yeleği modelleri, günlük hayatta kullanılabilir kalitededir. Yelekleri sweatshirt ile kombinleyip firmanızın kıyafetleri ile personelinize güzel bir görünüm katabilirsiniz. Yelekler, kullanışlı olmasından dolayı ve güzel bir görünüme sahip olmasından dolayı hemen hemen her sektör içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sanayii sektörü, gıda sektörü, hizmet sektörü ve inşaat sektörlerinde değişik model ve kumaş gruplarındaki yeleklerin kullanımı mümkündür. İş yeleği tercih ederken sektörünüze uygun model ve kumaş gruplarındaki yelekleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Rahatlık ve Kalite

Yeleklerimiz tamamen yerli kumaşlardan olup, insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Yeleklerin kullanım alanına göre tercih edilmesi çalışanlarınızın çalışma performansını etkilemektedir. Rahat hareket edebilmenin iş yaşamındaki yeri önemli olduğu kadar kullanım alanına uygun iş kıyafetlerini tercih etmekte çok önemlidir. Modellerimiz uzun süreli ve ağır şartlardaki iş koşullarındaki kullanımlara uygundur. İş alanlarının ihtiyaçlarına göre tasarlayıp üretmek olduğumuz yeleklerin kumaşları CE belgeli olup Türkiye Standartları’na uygun kalıp ve kumaşlardan üretilmektedir. Saha çalışanları için baskılı yelekler tercih edilebilir, karanlık ve dış mekanlarda çalışanlar için reflektörlü yelek modelleri tercih edilmelidir. Kullanışlı iş yeleği modelleri, su geçirmeyen yelekler, soğuk geçirmeyen yelekler, içi kapitoneli, elyaflı yelekler kışlık iş yeleği kategorisinde yer almaktadır.

İş yelekleri kategorimizde bulunan çok cepli iş yelek, anorak yelek, tafetta yelek, gabardin yelek, kargo cepli yelek, körüklü cepli işçi yeleği gibi çok farklı iş yeleği modelleri için igne.com.tr’i ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz 0 (232) 425 25 59′ dan bize ulaşabilirsiniz.

İş Yeleği Çeşitleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Yelek çeşitleri iş ortamının özelliğine göre yani, fabrika, şantiye, ofis vb. gibi yerlerin şartlarına göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden iş yelekleri çeşit olarak geniş model ve kumaş yelpazesine sahiptir. Farklı modelleri ve kullanım alanları olan iş yelekleri çalışanları birçok açıdan personeli koruma görevi üstlenir. 

Anorak Yelek Modelleri:

Su geçirmez malzemeden üretilmiş olan bu model sağlıklı malzemelerden seçilmiş yapısı ile avantajlı kullanıma sahiptir. Yaka ucuna kadar fermuarlı yapısı son derece kullanışlı ve koruyucu bir modeldir.

Reflektörlü Yelek Modelleri:

Reflektörlü yelek özellikle karanlık ortamlarda kullanıcısının görünür olmasını sağlayan bir modeldir. Parlak fosforlu yapısı ile ışık tutulduğu zaman parlayan renk özelliği ile dış mekânlarda gece çalışanlar için tercih edilir. Ayrıca ağır sanayi çalışanlarında risk durumlarını ortadan kaldırmak içinde kullanılır.

Çift Taraflı iş Yeleği:

Hem kullanış hem de avantaj bakımından oldukça cazip bir çeşit olan çift taraflı yelek, içi ve dış kısım olarak her iki yüzünüde giyinebilmesi mümkündür. Daha uzun ömürlü kullanımlarda tercih edilir.

Çok Cepli Yelek Modelleri:

Çok cepli yelek, çok fonksiyonlu kullanışlılığı ile tamir ve tadilat işleri başta olmak üzere pek çok sektörün kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Tornavida, anahtar, kalem gibi ekipmanların pratik bir şekilde kullanılmasına ve muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Mühendis İş Yelek Modelleri:

Çalışan işçilerin pozisyonlarının birbirinden ayırılması için kullanılan yeleklerden biri de mühendis iş yeleğidir.  Mühendislerin bulunduğu çalışma sahalarının zorlu şartlarına göre koruyucu tedbirlerin alınmasında yardımcı olan bir çeşittir.

İkaz Yeleği:

İşçi sağlığı ve güvenliği açısından gerekli olan ikaz yelekleri, yol yapım ve onarım işlerinde çalışanlar, trafiğin yoğun olduğu yerlerde görevli olan güvenlik güçlerinin görünür olmasını sağlayan yelek çeşitsidir. Özellikle gece çalışmalarında kaza riskini ortadan kaldırmada son derece önemlidir.

Gabardin İş Yelek Modelleri:

Bu model genellikle belirli bir işletmeyi temsil eder özellikte tasarlanmış bir çeşit yelektir. Bu sayede çalışanların hangi firmada istihdam edildiği rahat bir şekilde anlaşılır.

Softshell Yelek Modelleri:

Zorlu mevsimsel şartlardan korunmak için tasarlanmış, soğuk ve rüzgâr geçirmeyen bir modeldir. Softshell iş yelekleri ithal kumaşlardan markanız için özel olarak üretilmektedir. İş yelekleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için; www.igne.com.tr/is-yelekleri/ sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir