Genel

Her Sektöre Uygun Yelek Modelleri

Yazlik Ve Kislik Is Yelekleri

Her Sektöre Uygun Yelekler

Her Sektöre Uygun Yelek Modelleri

Sonbaharın gelmesi ve havaların serinlemesi ile birlikte iş kıyafetlerinde kışlık gruplara geçişler başlamıştır. İş yeleği modellerinin iş kıyafetleri kategorisinde sonbahar ve kış aylarında önemi büyüktür. Yeleklerin kolları olmaması, iş elbiselerinde kış aylarında en çok tercih edilen kıyafet kategorisindedir. Kurumsal firmalar veya kurumsal firma olma yolunda ilerleyen firmalar göğüs ve sırt kısımlarına firmalarının veya işletmelerinin logolarını baskı veya nakış olarak talep etmektedirler.

Her Sektöre Uygun İş Yelekleri

Birçok Sektörün Tercihi Personel Yelekleri

Personel yelekleri çalışma koşullarınıza uygun şekilde moda tasarımcılarımız tarafından tasarlanıp, insan sağlığına uygun kumaşlardan sizin için özel olarak üretilir.
Her sektöre uygun olarak çalışmakta olduğumuz iş yeleği modelleri, günlük hayatta kullanılabilir kalitededir. Yelekleri sweatshirt ile kombinleyip firmanızın kıyafetleri ile personelinize güzel bir görünüm katabilirsiniz. Yelekler, kullanışlı olmasından dolayı ve güzel bir görünüme sahip olmasından dolayı hemen hemen her sektör içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sanayii sektörü, gıda sektörü, hizmet sektörü ve inşaat sektörlerinde değişik model ve kumaş gruplarındaki yeleklerin kullanımı mümkündür. İş yeleği tercih ederken sektörünüze uygun model ve kumaş gruplarındaki yelekleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Rahatlık ve Kalite

Yeleklerimiz tamamen yerli kumaşlardan olup, insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Yeleklerin kullanım alanına göre tercih edilmesi çalışanlarınızın çalışma performansını etkilemektedir. Rahat hareket edebilmenin iş yaşamındaki yeri önemli olduğu kadar kullanım alanına uygun iş kıyafetlerini tercih etmekte çok önemlidir. Modellerimiz uzun süreli ve ağır şartlardaki iş koşullarındaki kullanımlara uygundur. İş alanlarının ihtiyaçlarına göre tasarlayıp üretmek olduğumuz yeleklerin kumaşları CE belgeli olup Türkiye Standartları’na uygun kalıp ve kumaşlardan üretilmektedir. Saha çalışanları için baskılı yelekler tercih edilebilir, karanlık ve dış mekanlarda çalışanlar için reflektörlü yelek modelleri tercih edilmelidir. Kullanışlı iş yeleği modelleri, su geçirmeyen yelekler, soğuk geçirmeyen yelekler, içi kapitoneli, elyaflı yelekler kışlık iş yeleği kategorisinde yer almaktadır.

Her Sektöre Uygun İş Yelekleri

İş yeleği kategorimizde bulunan çok cepli iş yelek, anorak yelek, tafetta yelek, gabardin yelek, kargo cepli yelek, körüklü cepli işçi yeleği gibi çok farklı iş yeleği modelleri için igne.com.tr’i ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz 0 (232) 425 25 59′ dan bize ulaşabilirsiniz.