Güvenlik Kıyafetleri

 

Güvenlik Kıyafetleri

İzmir’ de sektöründe öncü firmalardan olan İğne Personel Giyim, Güvenlik Kıyafeti ve Üniformaları  kategorisinde sizler için özel olarak ürettiği özel güvenlik kıyafetleri modelleri bulunmaktadır. İğne Personel Giyim erkek, bayan, yazlık ve kışlık özel güvenlik kıyafetleri gibi sizler için özel üretim Güvenlik Kıyafetleri üretmektedir. Tüm kumaşlarımızın tahlilleri yapılmış sertifikalı kumaşlardır. Çekme, solma, esneme gibi payları alınmıştır. Ayrıca, çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz tüm kumaşlarımız CE belgelidir. İnsan sağlığına uygun olarak üretilen güvenlik elbiseleri, üst düzey teknolojik ortamlarda sizler için tasarlanır. Reflektörlü özel güvenlik montu , reflektörsüz özel güvenlik montu, baskılı ve nakışlı özel güvenlik kıyafeti bu kategoride bulunur.

Ayrıca, erkek, bayan özel güvenlik pantolonu, özel güvenlik montu ve süveteri bulunur. Ve özel güvenlik ayakkabısı modeli de bu kategoridedir. Özel güvenlik elbiseleri isteğe bağlı sizler için numune, dijital ortamlarda tasarım yapılmaktadır. Ayrıca, şehir içi saha çalışması firma ziyareti alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Ek olarak, istediğiniz takdirde ise sunum ve özel tasarımlar da yapmaktayız. Beğenmiş olduğunuz özel güvenlik kıyafeti modellerine firma logonuzu baskı ve nakış yapmaktayız.

Yeni Özel Güvenlik Kıyafetleri

Yazlık ve kışlık, yeni özel güvenlik elbiseleri ve kıyafetleri modelleri, İğne Personel Giyim’de! Özel güvenlik kıyafetleri bayan ve erkek modellerimizi inceleyerek, birbirinden kaliteli üniformaları bir arada görebilirsiniz. Yeni özel güvenlik kıyafetleri modelleri, hiçbir yerde bulamayacağınız, özel modeller ile karşımıza çıkmaktadır.

Özel Güvenlik Elbiseleri

Özel güvenlik elbisesi modelleri, gerek ürün kalitesi, gerekse fiyatlandırma bakımından rakipsizliğini her daim korumaktadır. Özel güvenlik elbiseleri, yaz ve kış ayları için farklı özel kumaşlardan üretilmektedir. Mevsimlerin getirdiği ihtiyaca yönelik özel olarak dizayn edilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Personel kıyafetleri alanında oldukça büyük bir öneme sahip olan özel güvenlik elbisesi modelleri, tarzınıza, trendlere ve günlük yaşantınıza uygun olarak hazırlanmaktadır. Beğenmiş olduğunuz Güvenlik Kıyafeti modellerinin fiyatları için ” [email protected] ” ye özel güvenlik elbiseleri ürün koduyla ve adetiniz ile birlikte mail atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca 0(232)425 25 59 ‘dan bize ulaşabilirsiniz…